Dijital Ortamdaki Tüm Sorunlarınıza Çözüm Üretmekte Bir Numara Keo Global

Son Blog
aç kanatlarını türkiye

E-İhracat Danışmanlığı

Türkiye sınırlarının dışında , çok büyük fırsatlar keşfedilmeyi bekliyor.Dünyanın dört bir yanında milyonlarca tüketici , kendi ülkesi dışında bir ülkeden online alışveriş yapıyor.Türkiyede üretilen kaliteli ve-veya uygun fiyatlı ürünler,binlerce kilometre ötelere ulaştırılmak için bekliyor.Sadece mahallemizde,ilimizde ,ülkemizde satış yapmak artık bize yetmiyor , bize yetse ülkemize yetmiyor. Artık doğdugumz,doyduğumuz bu topraklar için bir şeyler yapma zamanı. Ancak ekonomik olarak özgür olduğumuz müddetçe tam bağımsız bir ülke olabiliriz.Gece yastığa başımızı koyduğumuzda huzurla uyumak istiyorsak,evlatlarımıza “Vatanım” diyebilcekleri bir yer bırakmak istiyorsak,elimizi taşın altına koymalı ve bir şeyler yapmalıyız.

01
01
Global Seçim

Her dil seçeneğinde, istediğiniz para birimi ile yayın yapın.

02
02
Sorunsuz Tahsilat

Herhangi bir sorun yaşamadan, tahsilatınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

03
03
Keo Global Farkı

Hiç uğraşmadan, teknik bilgi sahibi olmadan ve mevzuatla uğraşmadan, mikro ihracat yaparak ürünlerinizi gönderin.

hedef 2023

Çözüm E- İhracat

En azından her ay, yapabiliyorsak her gün her saat, sınırlarımız dışına satış yapmalıyız. kalitemizi , kültürümüzü, emeğimizi, enerjimizi, ürün-ürün, koli-koli dünyanın dört bir yanına ulaştırmalı, ülkemize döviz girdisi sağlamalıyız.

Bügüne kadar, bahane dediğimiz için, başkaları yapsın dediğimiz için, ihracatımızın ithalatımızı karşılama oranı ancak %80 kadar. aradaki farkı kapatmak için,2023 yılında 500 Milyar USD İhracat hedefi için, gelecegin Güçlü Türkiye’si için,  Dünya arenasında söz sahibi bir ülke olabilmek için,ezilmiş toplumlara destek olabilmek için, E-i̇hracat seferberliğini başlatıyoruz. Aç kanatlarını Türkiye.

Bize Ulaşın

Ekibimiz En Kısa Süre İçerisinde Sizin İle İletişime Geçicektir.