Dijital Ortamdaki Tüm Sorunlarınıza Çözüm Üretmekte Bir Numara Keo Global

İnfluencer Marketing

İnfluencer Marketing
Keo Global

Özel bir sosyal medya pazarlama hizmet planı ile işletmeniz, marka bilinirliği oluşturmaya başlar ve Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram ve daha fazlası gibi sosyal medya platformlarından gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.Sosyal medya hesaplarınız ve web siteniz firmanızın prestijini gösterir.Bu konuda eksik olan firma ve kuruluşlar her zaman müşteri ve güven kaybeder.
İnfluencer Marketing 100%
Affilate Marketing 100%
01
01
Hızlı Ve Kolaydır

İnfluencer Marketing'de Doğru Ortaklar Ve Doğru Stratejiler İle Çalışırsanız Olumlu Sonuçlar Alırsınız

02
02
Hedef Kitlenizi Genişletir

Ortaklar bugün var olan her pazar ve ürün kategorisinde bulunabilir. İster perakende sektörü ister niş bir sektör.

03
03
İtibarınızı Arttırır

Ortaklar, ürünlerinizi savunacak ve bize göre, ürün veya hizmetinize yönelik tüketici güvenini daha da sağlamlaştıracaktır.

04
04
Dış Pazarlara Erişin

Markanız ve ürünleriniz dünya çapında pazarlanabiliyorsa, İnfluencer Marketing, bu küresel pazara girmenin uygun maliyetli ve verimli bir yoludur.

KEO GLOBAL

İnfluencer Marketing

İnfluencer Marketing pazarlaması, ürünleri tavsiye ettiğiniz için ödeme aldığınız bir tavsiye programı türüdür. Bir kullanıcı sizin tavsiyenizden bir ürün satın alırsa, bir komisyon alırsınız. Bu komisyon, tanıttığınız ürün veya hizmete göre değişir.

Reklamcılıktan farklı olarak, İnfluencer Marketing pazarlamasının en iyi yanı, sitenizden veya projenizden 1. günden itibaren para kazanmaya başlayabilmenizdir. İnfluencer Marketing bağlantıları, içeriğinize doğal olarak entegre edildiğinden, projeniz amatörce görünmez.